Câştigătorii Winners Padel Challenge
Sursă foto: Profil Facebook Winners Sport

Winners Padel Challenge s-a desfăşurat în 26 şi 27 august la Winners Sport Cluj-Napoca, iar după două zile cu meciuri care mai de care mai interesante clasamentul final a fost stabilit.

Câştigătoarea turnelui a fost echipa Bandeja formată din Andrei Chirilă şi George Scridon, iar pe locul doi s-a clasat echipa Jucătorii Adevărați (Raul Căpuşan şi Naim Waffai).

Podiumul a fost completat de Match Point (Andrei Zăgrean şi Raul Soporan), iar echipa Tăticilor (Mihai Popa şi Mihai Racovițan) s-a clasat pe locul 4.

Competiția s-a aflat la prima ediție, iar la start s-au aflat 80 de sportivi, care au format 40 de echipe.