acs-recea-unirea-jucu-1Unirea Jucu va încerca, în această după-amiază, să mai adune trei puncte în clasament după meciul pe care îl va disputa la Recea, în etapa a 10-a a seriei a cincea din Liga a III-a.

Ar fi a şasea victorie la rând pentru formaţia lui Alpar Meszaros, însă misiunea din Maramureş nu pare a fi deloc una facilă pentru alb-negri, care vor întâlni o echipă schimbată mult în bine faţă de campionatul trecut.

Oferte echipament Joma - pentru CluburiCatalog 2018 JSport.ro - Joma, Cluburi, echipamente sportive, echipe

De altfel, ACS Comuna Recea se află la un singur punct în spatele jucanilor în clasament, meciul de astăzi anunţându-se extrem de echilibrat, un succes valorând foarte mult pentru ambele echipe.

Partida dintre Comuna Recea şi Unirea Jucu va începe la ora 15:00 şi va putea fi urmărită, în format LIVE VIDEO, mai jos.

acs-recea-120Comuna Recea

Bota
Gherman
Urs